Hakerzy opublikowali w sieci ponad 900 000 listów od pracowników rosyjskich kanałów propagandowych Któregoś dnia napisaliśmy, że Grupa hakerzy NB 65 Włamano się do Ogólnorosyjskiej Państwowej Telewizji i Radiofonii (VGTRK). A teraz hakerzy ujawnili skradzione informacje do sieci. Co jest znane Przeciek zawiera ponad 900,000 listów, a także 4,000 act pracowników holdingu. Archiwum ze wszystkimi danymi znajduje się na stronie internetowej Tajemnice DDo. Waży pravie 800 GB. Pobierz jego wydanie gg nie polecam. Pliki mogą być złośliwe. Jeśli nagle nie wiedziałeś VGTRK to rosyjski państwowy nadawca, który obsługuje pięć krajowych kanałów telewizyjnych, dwie sieci międzynarodowe, pięć stacji radiowych i ponad 80 regionalnych firm telewizyjnych i radiowych. W holdingu znajdują się również takie informacje agencje jak Russia Today (RT), która jest zarządzana przez media Sputnik, RIA Novosti i inne.

Hakerzy opublikowali w sieci ponad 900 000 listów od pracowników rosyjskich kanałów propagandowych

Hakerzy opublikowali w sieci ponad 900 000 listów od pracowników rosyjskich kanałów propagandowych< >

Któregoś dnia napisaliśmy, że Grupa hakerzy NB 65 Włamano się do Ogólnorosyjskiej Państwowej Telewizji i Radiofonii (VGTRK). A teraz hakerzy ujawnili skradzione informacje do sieci.

Co jest znane

Przeciek zawiera ponad 900,000 listów, a także 4,000 act pracowników holdingu. Archiwum ze wszystkimi danymi znajduje się na stronie internetowej Tajemnice DDo. Waży pravie 800 GB. Pobierz jego wydanie gg nie polecam https://jiji.co.ke/cars/lexus-rx-2009. Pliki mogą być złośliwe.

Jeśli nagle nie wiedziałeś

VGTRK to rosyjski państwowy nadawca, który obsługuje pięć krajowych kanałów telewizyjnych, dwie sieci międzynarodowe, pięć stacji radiowych i ponad 80 regionalnych firm telewizyjnych i radiowych. W holdingu znajdują się również takie informacje agencje jak Russia Today (RT), która jest zarządzana przez media Sputnik, RIA Novosti i inne.

Leave a Reply